• Nauczycielska 7,
    58-100 Świdnica
  • Pon - Pt
    11:00 - 16:00
Telefon

790-478-855

E-mail

biuro@kivvi.pl

O nas

O nas

Odnawialne źródła energii to nasza pasja, a dopieszczone w najdrobniejszym szczególe instalacje pomp ciepła – nasza wizytówka. W branży działamy od blisko 30 lat i nieustannie rozwijamy naszą wiedzę i umiejętności. Śledzenie innowacji, odbywanie szkoleń, wyjazdy na targi – to nasza codzienność, dlatego doskonale znamy obowiązujące trendy i zawsze działamy zgodnie z nimi, często je wyprzedzając.

Na rynku lokalnym zrealizowaliśmy w ciągu zaledwie kilku ostatnich lat ponad 30 inwestycji związanych z pompami ciepła, zarówno gruntowymi, jak i powietrznymi, oraz zainstalowaliśmy kilkadziesiąt systemów klimatyzacji w obiektach prywatnych, jak też publicznych czy komercyjnych. Stawiamy nie tylko na profesjonalizm realizacji, ale też na daleko posuniętą estetykę wykonania. Nasi pracownicy to eksperci z wieloletnim doświadczeniem, którzy nieustannie pogłębiają swoją wiedzę.

W naszych inteligentnych systemach stosujemy pompy ciepła światowej klasy marek Vaillant i Saunier Duval, ponieważ całkowicie ufamy ich jakości i z czystym sumieniem możemy je polecać klientom. Podobnie z materiałami niezbędnymi do wykonania instalacji – wybieramy te najlepsze, bo wiemy, że tylko dzięki nim cały system będzie działał bezproblemowo przez co najmniej kilkanaście lat.

Zadowoleni klienci, którzy powierzyli nam realizację inwestycji, chętnie polecają nasze usługi, a same realizacje to nasza najlepsza wizytówka.


Postaw na przyszłość i odkryj świat niskokosztowej i ekologicznej energii odnawialnej.

Zapraszamy do kontaktu! Postaw na zieloną energię.